Полонені

Правила

Грають дві команди. На початку гри учасники кожної команди діляться на "Полонених" і "Рятувальників". "Полонені" переходять на базу противника, і гра стартує. Мета гри - врятувати захоплених товаришів. Тривалість гри: до 30 хв. 

Якщо "Рятувальник" вражений під час гри, то він стає "Полоненим" команди суперника. Вражений гравець повинен залишатися в зоні полонених до тих пір, поки один з "Рятувальників" його команди не торкнеться до нього "оживить". Після того як "Полонений" оживлений "Рятувальником" зі своєї команди, він може повернутися в гру. Кожен "Полонений" повинен бути оживленим, щоб вважатися вільним. Команди можуть залишати позаду своїх гравців, щоб охороняти зону полонених. Всі гравці починають гру
від своїх баз і не можуть залишити їх до початку гри. Уражені гравці не можуть словами і жестами вказувати напрямок або місце розташування гравців команди суперника. Можливі 2 варіанти перемоги в цій грі. 1-й варіант: перемагає команда, що зуміла захопити всіх гравців команди суперника. 2-й варіант: перемагає команда, в зоні полонених якої знаходиться більше число гравців команди суперника після закінчення ігрового часу.

Страйкбол_Полонені.jpg

Тактика

Найкраща тактика: вразити і тікати. Коли ви трохи постріляли краще втекти. Охорона повинна бути розміщена у вашій зоні полонених, вона повинна запобігти можливості оживлення полонених. Якщо суперник недалеко від полоненого, ви повинні бути готові вразити полоненого, якщо він входить в гру. Коли полоненого оживили, будьте готові до того що він також може оживляти своїх товаришів, щоб вони знову увійшли в гру. Полонені! Будьте готові відразу вступити в гру, після того як вас оживили.