Страйкбол

Страйкбол (strikeball), або ж airsoft, так звана, м'яка пневматика - це різновид тактичних командних ігор. Чимось схожий на пейнтбол (і зовсім трохи на лазертаг), але тільки кульки для страйкболу мають 6 мм в діаметрі і не забруднюють одяг фарбою. При цьому моделі страйкбольної зброї один в один схожі на справжні бойові автомати, гвинтівки і пістолети. Незважаючи на те, що грати в страйкбол можна практично в будь-якому одязі, шанувальники страйкболу переважно обирають військову форму. У більшості випадків вони об'єднуються в страйкбольні команди з чіткою ієрархією (командир - офіцери - рядові) і військовою дисципліною. Все це робить страйкбол вкрай привабливим для любителів армійського антуражу і для тих, хто не байдужий до слів «тактика» і «стратегія».

Як і будь-яке хобі з відносно довгою історією - страйкбол дуже різноманітний. В залежності від формату (тренування, спортивний турнір, армійське змагання або великі маневри) в нього можна грати як на невеликих міських майданчиках, так і на величезних заміських полігонах. В грі можуть брати участь як 8, так і 100 людей. Існують як прості, лінійні завдання за принципом «вбити всіх», так і багатоетапні сценарії з конвоями, постачанням і пораненями та медиками.

Також дуже різноманітні і теми, за якими проводять страйкбольні ігри. Це і військові конфлікти, і альтернативна історія, і сюжети фантастичних книг, наприклад «Сталкер» або «Зомбі».

Якщо у вас немає бажання купувати дороге страйкбольне спорядження і форму (а ціни на необхідне в страйкболі спорядження досить кусючі), то можна все це взяти напрокат в нашому Страйкбольному Клубі "СОВА" і пограти з друзями в своїй тісній компанії. Для тих хто не має компанії у нас є відкриті міні-ігри, де Ви зможете грати в страйкбол з такими ж початківцями любителями цієї захоплюючої гри!