Страйкбол Івано-Франківськ. Страйкбольний клуб СОВА

Охорона президента

Правила

Ця гра, як і більшість інших, має кілька різновидів. У грі беруть участь дві команди. Кількість гравців не обмежена. Можливі два варіанти цього сценарію. Перший, коли в кожній команді є свій президент. Мета кожної команди - довести свого президента до бази противника живим. Там президент повинен взяти прапор противника і доставити його на свою базу. Другий варіант сценарію простіший. Президент один. Друга команда складається повністю з терористів. Терористів, як правило, менше. Команда програє,
і гра закінчується в той момент, коли її президент виявляється вибитим з гри. Під час гри президент повинен бути добре помітний. Для цього на нього надягають яскраву бейсболку.

Страйкбол_Охорона_Президента.jpg

Тактика

Для терористів: Пропустити противника через свої ряди без єдиного пострілу. І несподівано напасти, можливо, знявши президента єдиним пострілом. Для охоронців: Розділитися на дві групи. Одна повинна рухатися попереду, прочісуючи місцевість. Друга група не відходить від президента. В крайньому випадку завжди можна стати плічо-пліч і прикрити його власними тілами. Однак краще відстрілюватися. Для президента: Не висовуватися, як це не прикро. Злитися з пейзажем. Але покладатися на професіоналізм своїх охоронців небезпечно. Добре б і самому час від часу влучно стріляти.

Сценарії гри

Страйкбол Захоплення Прапору Страйкбол Атака і Оборона Страйкбол Поразка 

Страйкбол Спідболл Страйкбол Охорона Президента  Страйкбол TOP GUN